Poradíme vám na infolince: +420 724 366 706 v pracovní dny od 7-16 hod
od 16 hod a přes víkend posílejte dotazy na interiery@bmsl.cz

Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR

Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR, pro ty kdo vyznávají kulatou klasiku.

408,98 - 704,22 Kč / ks
338,00 - 582,00 Kč / ks bez DPH
Dostupnost
Na objednávku
Vyberte variantu
Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR klika/klika + rozety WC
Typ zámku: klika/klika + rozety WC
582,00 Kč / ks
704,22 Kč / ks
Na objednávku
Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR klika/klika + rozety PZ
Typ zámku: klika/klika + rozety PZ
338,00 Kč / ks
408,98 Kč / ks
Na objednávku
Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR klika/klika + rozety BB
Typ zámku: klika/klika + rozety BB
338,00 Kč / ks
408,98 Kč / ks
Na objednávku
  • EAN kód: 8584138114398
  • Hmotnost: 1 kg
  • Výrobce: MP KOVÁNÍ výběr

Interiérové rozetové kování WB - FAVORIT 002 - R EPR, pro ty kdo vyznávají kulatou klasiku. V povrchové úpravě broušená nerez.

Rozetové, čili dělené kliky, označujeme velkým písmenem R (kulatá rozeta) nebo HR (čtvercová rozeta). Jelikož se většina rozetových klik upevňuje prošroubováním přes celou tloušťku dveří v místě zámku, je třeba, aby byly v zámku k tomu určené otvory.

Zkratkou BB označujeme otvor pro interiérový klíč (dózický)

Zkratkou PZ označujeme otvor pro vložku (fabku)

Zkratkou WC označujeme WC sadu s vmontovaným klíčem (k WC sadě je zapotřebí zámek se spodním čtyřhranným otvorem 6 × 6 mm)

Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je naleznete na naší webové stránce, nebo se poraďte u prodejce). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem např. PECOL. Ošetření K čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým, vlhkým hadrem. Při vydávání nestandardních (pisklavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo např. PECOL. Polosyntetický sprej, který slouží k mazání různých mechanických pohyblivých částí jako řetězy, převodovky, zámky atd. Poskytuje ochranu proti korozi, je odolný vůči vodě, slanému a kyselému prostředí. Balení Pro dokonalé zajištění ochrany výrobku a komfort přepravy jsme pro vás připravili různé balení výrobků (sáčky, krabičky, kartony, blistry atd.). Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP KOVÁNÍ. Balení standardně obsahuje návod k použití, šablonu pro montáž kování, potřebné šrouby, imbusové klíče atd.

Záruka na produkty uvedené v katalogu je minimálně 2 roky od data prodeje na účtence. Výrobky s prodlouženou zárukou jsou označeny symbolem 3, 5 nebo 10 let. Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se rovněž nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravovány zákazníkem nebo jeho montážníkem. Stejně na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení zboží manipulací a vlastní přepravou. Rovněž na umístění výrobku do nevhodného prostředí.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...